تعمیر ضبط و مانیتور شاهین

مدیر سایت
23 فروردین, 1403
2 دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
نمایندگی تعمیر ضبط و مانیتور شاهین

خودروی شاهین یکی از خودروهای محبوب سایپا است که از زمان تولید و فروش به بازار ایران، توانست به آمار فروش بسیار خوبی دست پیدا کند. یکی از لذت های رانندگی با این خودرو، استفاده از امکانات ضبط و مانیتور شاهین است.ضبط و مانیتور شاهین با سیستم عامل ویندوزی و اندروید در بازار وجود دارد. اما به هر حال ممکن است ضبط و مانیتور شاهین دچار خرابی شود و نیاز به تعویض قطعات و تعمیر آن وجود دارد. در چنین شرایطی لازم است که برای تعمیر ضبط و مانیتور شاهین به افراد متخصص و باتجربه در این زمینه مراجعه شود. در غیر این صورت احتمال آسیب به ضبط و مانیتور این خودرو وجود خواهد داشت.

مازندران.ساری خیابان پیام نور 200 متر بعد از دانشگاه فروشگاه انتخاب.09111563623-33260600-011

امین قدمی

 

عیب یابی و تعمیر ضبط و مانیتور شاهین مازندران و گلستان

عیب یابی و تعمیر ضبط و مانیتور شاهین مازندران و گلستان

دلایل خرابی ضبط و مانیتور شاهین

ضبط و مانیتور شاهین یک مالتی مدیای تصویری است که امکانات بسیار خوبی را در اختیار رانندگان خودرو قرار می دهد. ممکن است در صورت استفاده نادرست، این مالتی مدیای خودرو خراب شود و عملکرد مناسبی نداشته باشد. به طور مثال قرار دادن فلش ویروسی در ضبط و مانیتور شاهین، عملکرد سیستم این ضبط را دچار مشکل می کند.

در برخی از مواقع نیز مشکل نرم افزاری نبوده و به دلیل خرابی قطعات سخت افزاری در این ضبط و مانیتور این خودرو، نیاز به تعمیر آن خواهیم داشت. به هر حال ممکن است در اثر گذر زمان، کیفیت ضبط و مانیتور شاهین نیز تحت تاثیر قرار بگیرد. بنابراین نیاز به تعمیر ضبط و مانیتور شاهین برای بسیاری از رانندگان این خودرو وجود دارد. در صورت مشاهده هر گونه علائم خرابی در این ضبط، جای نگرانی نیست. چون در اکثر مواقع می توان به هزینه اندک کار تعمیر ضبط و مانیتور را انجام داد.

عیوب رایج در ضبط و مانیتور شاهین

 • عدم شناسایی USB: یکی از مشکلات رایج که نیاز به تعمیر ضبط و مانیتور شاهین دارد، عدم شناسایی یو اس بی است. در برخی از مواقع مشکل از فرمت فایل های موجود در USB است یا اینکه فلش ویروسی می باشد. در بعضی از شرایط نیز ممکن است به دلیل خراب بودن پورت یو اس بی، امکان شناسایی USB وجود نداشته باشد.
 • وجود نویز در صدا: در صورتی که صدای خروجی از ضبط ماشین نویز بسیار زیادی دارد، ممکن است اتصالات دچار مشکل شده باشند. در چنین شرایطی تعمیر ضبط و مانیتور شاهین از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
 • باطری به باطری کردن: باعث نوسان ولتاز برق ماشین می شود و قسمت تغذیه دستگاه آسیب بزند.
 • صفرشویی خودرو: مواد نانویی که در صفرشویی استفاده میشه و نفوذ کردن مواد به تاچ ضبط و مانیتور شاهین و برد دستگاه باعث خاموشی یا سوختن دستگاه میشه.
 • روشن نشدن صفحه نمایش مانیتور: در صورتی که صفحه نمایش مانیتور شاهین خراب شده، کاملا سیاه است و یا نقاط سیاه روی آن وجود دارد؛ حتما باید صفحه نمایش مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی بررسی شوند.
 • کاهش صدای خروجی: گاهی اوقات مشکل در اسپیکرهای دستگاه و اتصالات ضبط شاهین باعث می شود تا کیفیت صدای خروجی پایین بیاید.

مشکلات رایج ضبط و مانیتور شاهین

 • سفید شدن صحفه ضبط و مانیتور شاهین
 • روی لوگو موندن ضبط و مانیتور شاهین
 • کار نکردن دوربین عقب ضبط شاهین
 • کار نکردن تاچ مولتی مدیا شاهین
 • هنگی ضبط و مانیتور شاهین
نمایندگی تعمیر ضبط و مانیتور شاهین

نمایندگی تعمیر ضبط و مانیتور شاهین

عیب یابی ضبط و مانیتور شاهین

عیب یابی ضبط و مانیتور شاهین باید به صورت تخصصی انجام شود. چرا که اولین مرحله برای تعمیرات صحیح این ضبط خودرو همین مرحله است. برای عیب یابی ضبط و مانیتور این ماشین، می توانید از تیم متخصص شمال سیستم کمک بگیرید.

با توجه به اینکه کارشناسان شمال سیستم بر روی جزئیات ضبط شاهین مسلط هستند، به طور دقیق مشکل آن را شناسایی می کنند. از این رو شما می توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافی، کار تعمیرات ضبط شاهین را انجام دهید و با خیالی آسوده، از امکانات این ضبط استفاده کنید.

هزینه تعمیر مانیتور شاهین

یکی از سوالات رایجی که از سوی مشتریان برای تعمیر ضبط و مانیتور شاهین پرسیده می شود، این است که هزینه تعمیر مالتی مدیای پرادو چقدر است؟ واقعیت این است که نوع و دلیل خرابی مانیتور تویوتا پرادو تاثیر بسیار زیادی روی هزینه تعمیر ضبط دارد و نمی توان بدون توجه به این موضوع، در مورد هزینه به صورت قطعی صحبت کرد. بنابراین، عیب یابی اولیه برای ضبط شاهین انجام می شود و دلیل خرابی آن مشخص می گردد. سپس بر اساس مشکل و علت خرابی، هزینه تعمیر به شما رانندگان این خودرو اعلام خواهد شد.

دقت داشته باشید که هزینه تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری این مانیتور بسیار با هم متفاوت است. در برخی از مواقع به دلیل ویروسی شدن مانیتور و یا تغییر تنظیمات، شاهد بروز مشکلاتی در پخش صدا، عدم شناسایی USB و سی دی هستیم. تیم فنی می توانند با بررسی مشکل و با تغییر تنظیمات، مشکل را برطرف کنند. بنابراین فقط اجرت مربوط به تعمیر مشکل نرم افزاری از سوی تعمیرکار دریافت می شود. اما در صورتی که بخش سخت افزاری ضبط پرادو دچار مشکل شده باشد، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات نیز هست. این موضوع هزینه تعمیر ضبط این ماشین را افزایش خواهد داد.

شمال سیستم؛ بهترین مرکز تعمیر ضبط فابریک شاهین مازندران گلستان

یکی از مشکلات رایجی که بسیار شاهد آن هستیم این است که افراد به مراکز غیر متخصص برای تعمیر ضبط فابریک شاهین مازندران گلستان مراجعه می کنند. این مراکز بدون توجه به کیفیت قطعات استفاده شده و یا حتی عیب یابی صحیح، نه تنها ضبط فابریک خودرو را به درستی تعمیر نمی کنند؛ بلکه باعث ایجاد اختلالات دیگر نیز در آن می شوند. از این رو ضروری است که برای تعمیر ضبط ماشین حتما به یک مجموعه معتبر با تیم فنی و متخصص مراجعه کنید. در غیر این صورت احتمال آسیب به ضبط فابریک خودرو و متحمل شدن خسارات بسیار زیاد وجود دارد.

شمال سیستم با تیم متخصص و داشتن چندین سال تجربه، بهترین مرکز تعمیر ضبط فابریک شاهین مازندران گلستان است. اگر در گلستان یا مازندران حضور دارید، می توانید با کارشناسان شمال سیستم در ارتباط باشید و مشکل ضبط و مانیتور ماشین خود را با ما در میان بگذارید. در صورت امکان با تماس تلفنی به شما مشاوره داده خواهد شد. در غیر این صورت از شما درخواست می شود تا در یک زمان مناسب به محل تعمیرات این مجموعه مراجعه کنید.

 

خرید ضبط و مانیتور شاهین

خرید ضبط و مانیتور شاهین

تعمیر ضبط و مانیتور شاهین در کمتر از 24 ساعت

تیم متخصص و حرفه ای شمال سیستم امکان تعمیر ضبط و مانیتورشاهین را در کمتر از 24 ساعت برای افراد فراهم می کنند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت، نحوه تعمیرات و جزئیات این کار، کافیست که با کارشناسان شمال سیستم در ارتباط باشید.

خرید ضبط و مانیتور شاهین مازندران و گلستان

برای خرید ضبط و مانیتور شاهین در مازندران و گلستان کافیست با کارشناسان فروش شمال سیستم در ارتباط باشید.

مازندران.ساری خیابان پیام نور 200 متر بعد از دانشگاه فروشگاه انتخاب.09111563623-33260600-011

امین قدمی

2 دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.