تعمیر ضبط و مانیتور اپتیما

مدیر سایت
18 اردیبهشت, 1403
2 دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
نمایندگی ضبط و مانیتور اپتیما در مازندران و گلستان

کیا اپتیما یکی از خودروهای محبوب کشور کره است که از زمان ورود به کشورهای مختلف از جمله ایران، توانست به آمار فروش بسیار خوبی دست پیدا کند. یکی از لذت های رانندگی با این خودرو، استفاده از امکانات ضبط و مانیتور اپتیما است. اما به هر حال ممکن است ضبط و مانیتور کیا دچار خرابی شود و نیاز تعمیر ضبط و مانیتور اپتیما وجود دارد. در چنین شرایطی لازم است که برای تعمیر ضبط و مانیتور اپتیما به افراد متخصص و باتجربه در این زمینه مراجعه شود. در غیر این صورت احتمال آسیب به ضبط و مانیتور این خودرو وجود خواهد داشت.

 

مازندران.ساری خیابان پیام نور 200 متر بعد از دانشگاه فروشگاه انتخاب.09111563623-33260600-011 امین قدمی

عیب یابی و تعمیر ضبط و مانیتور اپتیما مازندران و گلستان

عیب یابی و تعمیر ضبط و مانیتور اپتیما مازندران و گلستان

دلایل خرابی ضبط و مانیتور اپتیما

ضبط و مانیتور اپتیما، یک مالتی مدیای تصویری است که امکانات بسیار خوبی را در اختیار رانندگان خودرو قرار می دهد. ممکن است در صورت استفاده نادرست، این مالتی مدیای خودرو خراب شود و عملکرد مناسبی نداشته باشد. به طور مثال قرار دادن فلش ویروسی در ضبط و مانیتور اپتیما، عملکرد سیستم این ضبط را دچار مشکل می کند.
در برخی از مواقع نیز مشکل نرم افزاری نبوده و به دلیل خرابی قطعات سخت افزاری در این ضبط و مانیتور این خودرو، نیاز به تعمیر آن خواهیم داشت. به هر حال ممکن است در اثر گذر زمان، کیفیت ضبط و مانیتور اپتیما نیز تحت تاثیر قرار بگیرد. بنابراین نیاز به تعمیر ضبط و مانیتور اپتیما  برای بسیاری از رانندگان این خودرو وجود دارد. در صورت مشاهده هر گونه علائم خرابی در این ضبط، جای نگرانی نیست. چون در اکثر مواقع می توان به هزینه اندک کار تعمیر ضبط و مانیتور اپتیما را انجام داد.

مشکلات رایج در ضبط و مانیتور اپتیما

خرابی ضبط و مانیتور اپتیما می تواند با علائم متفاوتی همراه باشد. در حالی که نمی توان پیش بینی کرد مشکلات رایج مانیتوراپتیما چه مواردی هستند، اما با توجه به درخواست های رانندگان برای تعمیرات می توان از جمله مشکلات رایج در این مانیتور خودرو را به شرح زیر بیان کرد:

قطع و وصل شدن صدای ضبط: ناهماهنگی و دستکاری در اتصالات و کابل های دستگاه می تواند باعث ایجاد مشکل قطع و وصل شدن صدای ضبط اپتیما شود.

عدم شناسایی USB: یکی از مشکلات رایج که نیاز به تعمیر ضبط و مانیتور اپتیما دارد، عدم شناسایی یو اس بی است. در برخی از مواقع مشکل از فرمت فایل های موجود در USB است یا اینکه فلش ویروسی می باشد. در بعضی از شرایط نیز ممکن است به دلیل خراب بودن پورت یو اس بی، امکان شناسایی USB وجود نداشته باشد.

کاهش صدای خروجی: گاهی اوقات مشکل در اسپیکرهای دستگاه و اتصالات ضبط اپتیما باعث می شود تا کیفیت صدای خروجی پایین بیاید.

روشن نشدن صفحه نمایش مانیتور: در صورتی که صفحه نمایش مانیتور اپتیما خراب شده، کاملا سیاه است و یا نقاط سیاه روی آن وجود دارد؛ حتما باید صفحه نمایش مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی بررسی شوند.

باطری به باطری کردن: باعث نوسان ولتاز برق ماشین می شود و قسمت تغذیه دستگاه آسیب بزند.

صفرشویی خودرو: مواد نانویی که در صفرشویی استفاده میشه و نفوذ کردن مواد به تاچ ضبط و مانیتور اپتیما و برد دستگاه باعث خاموشی یا سوختن دستگاه میشه.

نمایندگی ضبط و مانیتور اپتیما در مازندران و گلستان

نمایندگی ضبط و مانیتور اپتیما در مازندران و گلستان

عیوب رایج ضبط و مانیتور اپتیما

  • سفید شدن صحفه ضبط و مانیتور اپتیما
  • کار نکردن دوربین عقب ضبط اپتیما
  • کار نکردن تاچ مولتی مدیا اپتیما
  • هنگی ضبط و مانیتور اپتیما

عیب یابی ضبط و مانیتور اپتیما

عیب یابی ضبط و مانیتور اپتیما باید به صورت تخصصی انجام شود. چرا که اولین مرحله برای تعمیرات صحیح این ضبط خودرو همین مرحله است. برای عیب یابی ضبط و مانیتور این ماشین، می توانید از تیم متخصص شمال سیستم کمک بگیرید.
با توجه به اینکه کارشناسان شمال سیستم بر روی جزئیات ضبط اپتیما مسلط هستند، به طور دقیق مشکل آن را شناسایی می کنند. از این رو شما می توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافی، کار تعمیرات ضبط اپتیما را انجام دهید و با خیالی آسوده، از امکانات این ضبط استفاده کنید.

هزینه تعمیر مانیتور اپتیما

یکی از سوالات رایجی که از سوی مشتریان برای تعمیر ضبط و مانیتور اپتیما پرسیده می شود، این است که هزینه تعمیر مالتی مدیای اپتیما چقدر است؟ واقعیت این است که نوع و دلیل خرابی مانیتوراپتیما تاثیر بسیار زیادی روی هزینه تعمیر ضبط دارد و نمی توان بدون توجه به این موضوع، در مورد هزینه به صورت قطعی صحبت کرد. بنابراین، عیب یابی اولیه برای ضبط اپتیما انجام می شود و دلیل خرابی آن مشخص می گردد. سپس بر اساس مشکل و علت خرابی، هزینه تعمیر به شما رانندگان این خودرو اعلام خواهد شد.
دقت داشته باشید که هزینه تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری این مانیتور بسیار با هم متفاوت است. در برخی از مواقع به دلیل ویروسی شدن مانیتور و یا تغییر تنظیمات، شاهد بروز مشکلاتی در پخش صدا، عدم شناسایی USB و سی دی هستیم. تیم فنی می توانند با بررسی مشکل و با تغییر تنظیمات، مشکل را برطرف کنند. بنابراین فقط اجرت مربوط به تعمیر مشکل نرم افزاری از سوی تعمیرکار دریافت می شود. اما در صورتی که بخش سخت افزاری اپتیما دچار مشکل شده باشد، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات نیز هست. این موضوع هزینه تعمیر ضبط این ماشین را افزایش خواهد داد.

تعمیر ضبط فابریک اپتیما با اولویت تعمیر قطعات

با بالا رفتن قیمت خرید قطعات اورجینال و فابریک برای ضبط و مانیتور فابریک اپتیما، بسیاری از رانندگان ترجیح می دهند که قطعات موجود در این سیستم تعمیر شوند. در این صورت بخش زیادی از هزینه های مربوط به تعمیر ضبط اپتیما کاهش پیدا می کنند. تعمیر قطعات داخل این سیستم مالتی مدیا، مستلزم تخصص و تجربه چندین ساله است و هر فردی از پس از انجام این کار بر نمی آید. از طرفی کارشناس باید تشخیص دهد که آیا امکان تعمیر قطعات این سیستم وجود دارد یا حتما باید قطعات جدید خریداری شوند.
تیم فنی و متخصص شمال سیستم با داشتن تجربه چندین ساله در حوزه تعمیر ضبط اپتیما، امکان تعمیر قطعات را به مشتریان خود می دهند. در صورتی که امکان تعمیر قطعات سخت افزاری در ضبط اپتیما وجود داشته باشد، اولویت تیم تعمیر است. اما در صورت نیاز به جایگزین کردن قطعات، تیم متعهد شمال سیستم از قطعات اورجینال و درجه یک برای تعمیرات استفاده می کنند تا اینکه تا چندین سال مجبور به تعمیر مجدد ضبط ماشین نشوید.

تعمیر ضبط و مانیتور فابریک اپتیما

تعمیر ضبط و مانیتور فابریک اپتیما

شمال سیستم؛ بهترین مرکز تعمیر و فروش ضبط فابریک اپتیما مازندران گلستان

 

یکی از مشکلات رایجی که بسیار شاهد آن هستیم این است که افراد به مراکز غیر متخصص برای تعمیر و فروش ضبط فابریک اپتیما مازندران گلستان مراجعه می کنند. این مراکز بدون توجه به کیفیت قطعات استفاده شده و یا حتی عیب یابی صحیح، نه تنها ضبط فابریک خودرو را به درستی تعمیر نمی کنند؛ بلکه باعث ایجاد اختلالات دیگر نیز در آن می شوند. از این رو ضروری است که برای تعمیر ضبط ماشین حتما به یک مجموعه معتبر با تیم فنی و متخصص مراجعه کنید. در غیر این صورت احتمال آسیب به ضبط فابریک خودرو و متحمل شدن خسارات بسیار زیاد وجود دارد.

شمال سیستم با تیم متخصص و داشتن چندین سال تجربه، بهترین مرکز تعمیر ضبط فابریک پرادو مازندران گلستان است. اگر در گلستان یا مازندران حضور دارید، می توانید با کارشناسان شمال سیستم در ارتباط باشید و مشکل ضبط و مانیتور ماشین خود را با ما در میان بگذارید. در صورت امکان با تماس تلفنی به شما مشاوره داده خواهد شد. در غیر این صورت از شما درخواست می شود تا در یک زمان مناسب به محل تعمیرات این مجموعه مراجعه کنید.

تعمیر ضبط و مانیتور اپتیما در کمتر از 24 ساعت

تیم متخصص و حرفه ای شمال سیستم امکان تعمیر ضبط و مانیتور اپتیما را در کمتر از 24 ساعت برای افراد فراهم می کنند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت، نحوه تعمیرات و جزئیات این کار، کافیست که با کارشناسان شمال سیستم در ارتباط باشید.

خرید ضبط و مانیتور اپتیما مازندران و گلستان

برای خرید ضبط و مانیتور اپتیما در مازندران و گلستان کافیست با کارشناسان فروش شمال سیستم در ارتباط باشید.

شمال سیستم  نمایندگی اتومکس، اتولوکس، هانستون، وینکا، ویگو، پرونیکس، ویکسن، هلیکس، لیسیکسی، ایمپالا، متوو، وینگر، پرفکت، استیل کول، کاسکا، پیکسل، پایونیر، کارویژن، وستر، دابسر و… میباشد که برندهای نام برده، برندهای وارد کننده ضبط های تصویری ماشین میباشند. شمال سیستم با 15 سال سابقه درخشان، تعهد خود را به ارائه بهترین خدمات به مشتریان ثابت کرده و آماده خدمات رسانی به هم میهنان عزیز از سرتاسر ایران، از جمله تهران، خوزستان و اهواز، مشهد، اصفهان، تبریز، اردبیل، لرستان، کرمانشاه، همدان، ایلام، سمنان، کردستان، استان های شمالی از جمله گیلان، مازندران و گلسان و اقصی نقاط ایران میباشد.

مازندران.ساری خیابان پیام نور 200 متر بعد از دانشگاه فروشگاه انتخاب.09111563623-33260600-011 امین قدمی

 

 

2 دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.